Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie

>> Strona główna >> AKTUALNOŚCI >> “Kryteria i procedury stosowane przy realizacji zadań z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych, finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2023 roku”

zdjęcie ozdobne

W dniu 16 lutego 2023 r. uchwałą nr 1594/2023 Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego przyjął dokument pn. “Kryteria i procedury stosowane przy realizacji zadań z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych, finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2023 roku”. Niniejszy dokument został pozytywnie zaopiniowany przez Powiatową Społeczną Radę ds. Osób Niepełnosprawnych.