Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie

grudzień, 2022

Informacje ogólne

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie
ul. Henryka Sienkiewicza 12a

62-200 Gniezno

IODO

Dawid Nogaj
Adres e-mail: inspektor@bezpieczne-dane.eu

Koordynator ds. dostępności

Hanna Łęga
Telefon kontaktowy: 61 22 12 906

Adresy e-mail:

Social media

EPUAP

/16h15vuddj/SkrytkaESP

Dane do faktur:

nabywca: 
Powiat Gnieźnieński
ul. Papieża Jana Pawła II 9/10,
62-200 Gniezno
NIP: 784-245-25-51

odbiorca:
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie
ul. Henryka Sienkiewicza 12A
62-200 Gniezno

Wsparcie

Dla tych z Państwa, którzy zechcą wspomóc nasza działalność poprzez darowizny finansowe na rzecz placówek opiekuńczo – wychowawczych lub rodzinnej pieczy zastępczej, podajemy poniżej nr konta:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie
Nr rachunku bankowego:

Od dnia 1 lipca 2022 roku nastąpi zmiana rachunku bankowego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie.
03 1600 1462 1747 8168 8000 0010 BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.

Z dopiskiem zamiennie:

 – placówki opiekuńczo-wychowawcze,
– rodzinna piecza zastępcza.

Za każdą pomoc, z góry serdecznie Państwu dziękujemy.

TELEFON:  61 22 12 906

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie

Dorota Perlik

dorota.perlik@powiat-gniezno.pl

Zastępca Dyrektora

Katarzyna Góralczyk

katarzyna.goralczyk@powiat-gniezno.pl

Stanowisko ds. sekretariatu

Elżbieta Kryszak

pcpr@powiat-gniezno.pl

Pracownik ds. administracyjno – kadrowych

Lidia Bilska-Bruch

lidia.bilska@powiat-gniezno.pl

TELEFON: 61 22 12 887

Lidia Grygiel Główny Księgowy

lidia.grygiel@powiat-gniezno.pl

Monika Rumińska – starszy specjalista ds. księgowości

monika.ruminska@powiat-gniezno.pl

Anna Jarmuda - starszy specjalista ds. księgowości

anna.jarmuda@powiat-gniezno.pl

Joanna Manista – Szrajbrowska - starszy specjalista ds. księgowości

joanna.manista-szrajbrowska@dd.powiat-gniezno.pl

TELEFON: 

61 22 12 965

517 020 486

Hanna Łęga – Główny specjalista ds. osób niepełnosprawnych

hanna.lega@powiat-gniezno.pl

Paulina Goślińska – Nowik - starszy specjalista ds. osób niepełnosprawnych

paulina.goslinska@powiat-gniezno.pl

Damian Wojciechowski - specjalista ds. osób niepełnosprawnych

damian.wojciechowski@powiat-gniezno.pl

Dorota Winkel - starszy inspektor ds. osób niepełnosprawnych

dorota.winkel@powiat-gniezno.pl

Emilia Lawenda – referent ds. osób niepełnosprawnych

emilia.lawenda@powiat-gniezno.pl

TELEFON:

61 22 12 942

517 019 127

Gizela Grupa - Główny specjalista ds. pieczy zastępczej i instytucji pomocy społecznej

gizela.grupa@powiat-gniezno.pl

Magdalena Wierzchanowska - starszy inspektor ds. administracyjno - finansowych

magdalena.wierzchanowska@powiat-gniezno.pl

Natalia Kujawska – Grajczak - podinspektor ds. administracyjno - finansowych

natalia.kujawska–grajczak@powiat-gniezno.pl

Katarzyna Aleksandrzak – specjalista pracy socjalnej

katarzyna.aleksandrzak@powiat-gniezno.pl

TELEFON:

61 22 12 928
517 018 794
517 018 459

Ewa Giszczyńska - Główny specjalista ds. rodzinnej pieczy zastępczej

ewa.giszczyńska@powiat-gniezno.pl

Marta Śliwińska – koordynator ds. pieczy zastępczej

marta.sliwinska.powiat-gniezno.pl

Paulina Nawrot – Pindral – starszy pracownik socjalny

paulina.nawrot-pindral@powiat-gniezno.pl

Katarzyna Barełkowska – Jakóbska – młodszy koordynato ds. pieczy zastępczej

katarzyna.barelkowska-jakobska@powiat-gniezno.pl

Sandra Buczkowska – specjalista pracy z rodziną

sandra.buczkowska@powiat-gniezno.pl

Sylwia Piekarska – specjalista pracy z rodziną

sylwia.piekarska@powiat-gniezno.pl

 

Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza Nr 1   tel. 61 102 66 84

Marzena Rydlewska - wychowawcza – koordynator   tel. 797 601 118

Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza Nr 2   tel. 61 102 66 86

Sylwia Mróz - wychowawcza – koordynator   tel. 798 42 270

Sławomir  Waszak - starszy pracownik socjalny

slawomir.waszak@dd.powiat-gniezno.pl

tel. 697 083 340

Powrót do góry strony
Skip to content