PCPR GNIEZNO - Rodzinna Piecza Zastępcza PCPR GNIEZNO - Dział ds. Osób Niepełnosprawnych PCPR GNIEZNO - Dział Metodyczny

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie

ul. Papieża Jana Pawła II 9/10
62-200 Gniezno

tel. 61 424-07-54
fax 61 425-52-98
e-mail: pcpr@powiat-gniezno.pl


PRZEJDŹ DO DZIAŁU:

 DYREKTOR POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE
  DZIAŁ METODYCZNY
   ZESPÓŁ DS. PIECZY ZASTĘPCZEJ
   DZIAŁ DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

 

 

DYREKTOR POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE

DYREKTOR POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE
Elżbieta Pilarczyk

T: 61 424-07-54

 

DZIAŁ METODYCZNY

 

Kierownik DMiPS
Góralczyk Katarzyna
T: 61 424 66 89
E: katarzyna.sulej@powiat-gniezno.pl

Specjalista Pracy Socjalnej
Frankowska – Przykucka Anna
T: 61 424 66 91
E: anna.przykucka@powiat-gniezno.pl

Inspektor ds. administracyjno – finansowych
Danik Daria
T: 61 426 66 89
E: daria.danik@powiat-gniezno.pl

Podinspektor ds. administracyjno – finansowych
Sienkiewicz Cecylia 
T: 61 424 66 91
E: cecylia.sienkiewicz@powiat-gniezno.pl

Pracownik socjalny
Grupa Gizela
T: 61 424 66 91
E: gizela.grupa@powiat-gniezno.pl

ZESPÓŁ DO SPRAW PIECZY ZASTĘPCZEJ

Kierownik Zespołu ds. Pieczy Zastępczej
Ewa Giszczyńska
T: 61 424 07 99
E: ewa.giszczynska@powiat-gniezno.pl

Mł. Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej
Agnieszka Czerniak
T: 61 424 07 99
E: agnieszka.czerniak@powiat-gniezno.pl

Mł. Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej
Sylwia Hedzielska
T: 61 424 07 99
E: sylwia.hedzielska@powiat-gniezno.pl

Mł. Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej
Karolina Marciniak
T: 61 424 07 99
E: karolina.marciniak@powiat-gniezno.pl

Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej
Mateusz Skalski
T: 61 424 07 99
E: mateusz.skalski@powiat-gniezno.pl

Pracownik  socjalny
Paulina Nawrot – Pindral
T: 61 424 66 87
M: paulina.nawrot-pindral@powiat-gniezno.pl

Specjalista pracy z rodziną
Mirosława Rachwalik
T: 61 424 07 99
E: miroslawa.rachwalik@powiat-gniezno.pl

Psycholog
Marta Łukasiewicz
T: 517 018 459
E: marta.lukasiewicz@powiat-gniezno.pl

Psycholog
Beata Tomczak
T: 517 018 459

Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej
Agnieszka Groszewska
E: agnieszka.groszewska@powiat-gniezno.pl

DZIAŁ DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
T: 517 020 486 

Kierownik działu ds. osób niepełnosprawnych
Hanna Łęga
T: 61 424 66 82
E:hanna.lega@powiat-gniezno.pl


Inspektor ds. osób niepełnosprawnych
Joanna Jóźwiak
T: 61 424 66 84
E:joanna.jozwiak@powiat-gniezno.pl


Podinspektor ds. osób niepełnosprawnych
Paulina Goślińska
T: 61 424 66 84
E:paulina.goslinska@powiat-gniezno.pl


Starszy Inspektor ds. osób niepełnosprawnych
T: 61 424 66 83


Specjalista ds. osób niepełnosprawnych
Łukasz Dudek
T: 61 424 66 83
E:lukasz.dudek@powiat-gniezno.pl