Program „Zajęcia klubowe w WTZ”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie informuje, że  Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w dniu 15 października br. zawarł z Powiatem Gnieźnieńskim umowę o realizacje programu „Zajęcia klubowe w WTZ” na okres
od września 2018 do stycznia 2019r. Celem programu jest wsparcie osób niepełnosprawnych w utrzymaniu samodzielności w życiu społecznym i zawodowym poprzez prowadzenie przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Gnieźnie zajęć klubowych jako zorganizowanej formy rehabilitacji dla osób oczekujących na przyjecie do WTZ.

Jednocześnie informujemy, ze zbliża się kolejna tura naboru wniosków do wzięcia udziału w programie. Wnioski należy składać w siedzibie PCPR w Gnieźnie ul. Papieża Jana Pawła II 9/10 w terminie do dnia 15 listopada br.

Więcej informacji na stronie pfron.gov.pl