PCPR GNIEZNO

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Powiatowe Centrum

Pomocy Rodzinie w Gnieźnie

ul. Henryka Sienkiewicza 12a

62-200 Gniezno

STANOWISKO DS. SEKRETARIATU

Starszy Inspektor ds. Administracyjno – Biurowych

Anna Antkowiak

e-mail: anna.antkowiak@powiat-gniezno.pl

DZIAŁ METODYCZNY I INSTYTUCJI POMOCY SPOŁECZNEJ

Kierownik DMiPS
Góralczyk Katarzyna
E: katarzyna.goralczyk@powiat-gniezno.pl

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
Frankowska – Przykucka Anna
E: anna.przykucka@powiat-gniezno.pl

Starszy Inspektor ds. administracyjno – finansowych
Grupa Gizela
E: gizela.grupa@powiat-gniezno.pl

Inspektor ds. administracyjno – finansowych
Magdalena Wierzchanowska
E: magdalena.wierzchanowska@powiat-gniezno.pl

ZESPÓŁ DS. PIECZY ZASTĘPCZEJ

Kierownik Zespołu ds. Pieczy Zastępczej
Ewa Giszczyńska
T: 517018459
T: 517018794

E: ewa.giszczynska@powiat-gniezno.pl

Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej
Marta Śliwińska
T: 517018459
T: 517018794
E: marta.sliwinska@powiat-gniezno.pl

Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej
Agata Skrzypczak
T: 517018459
T: 517018794
E: agata.skrzypczak@powiat-gniezno.pl

Psycholog
Paulina Chełmikowska
T: 517018459
T: 517018794
E: paulina.chelmikowska @ powiat-gniezno.pl

Starszy pracownik socjalny

Paulina Nawrot – Pindral
T: 517018459
T: 517018794
M: paulina.nawrot-pindral@powiat-gniezno.pl

Specjalista pracy z rodziną
Mirosława Rachwalik
T: 517018459
T: 517018794
E: miroslawa.rachwalik@powiat-gniezno.pl

ZESPÓŁ DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Kierownik działu ds. osób niepełnosprawnych
Hanna Łęga
T: 61 424 66 82
E: hanna.lega@powiat-gniezno.pl

Inspektor ds. osób niepełnosprawnych
Sylwia Grzelak
T: 61 424 66 84
E: sylwia.grzelak@powiat-gniezno.pl

Starszy Inspektor ds. osób niepełnosprawnych
Paulina Goślińska-Nowik
T: 61 424 66 84
E: paulina.goslinska@powiat-gniezno.pl

Specjalista ds. osób niepełnosprawnych
Damian Wojciechowski
T: 61 424 66 83
E: damian.wojciechowski@powiat-gniezno.pl

Inspektor ds. osób niepełnosprawnych
Dorota Winkel
T: 61 424 66 83
E: dorota.winkel@powiat-gniezno.pl

Aspirant pracy socjalnej w CAS Largo
Joanna Łacińska – Stube
T: 61 425 04 69
E: joanna.lacinska@powiat-gniezno.pl

GŁÓWNA KSIĘGOWA

STANOWISKO DS. ADMINISTRACYJNO - KADROWYCH


Lidia Bilska – Bruch
E: lidia.bilska@powiat-gniezno.pl