Życzenia z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

30 maja obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego.

W tym szczególnym dniu pragniemy złożyć Wszystkim rodzinom zastępczym najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności i satysfakcji z pełnionej funkcji rodzica zastępczego.

Życzymy Państwu wytrwałości i cierpliwości w pełnieniu tej, jakże ważnej misji.

Dziękujemy za zaangażowanie włożone w opiekę i wychowanie dzieci oraz stworzenie im szczęśliwego i  bezpiecznego ciepła rodzinnego.

Z wyrazami szacunku i uznania

Dyrektor i pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie

Dyrekcja i pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie serdecznie zapraszają na Festyn z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, który odbędzie się dnia 15.06.2018r.,
w godz. 15.30 – 18.30 na terenie Stadniny Jeździeckiej Jantar przy
ul. Pastuchowskiej w Gnieźnie – Stara Prochownia.

W programie liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych !

Konkurs plastyczny promujący rodzicielstwo zastępcze

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym

pt.: „Rodzina zastępcza miejsce pełne miłości”. Celem konkursu jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego oraz rozpowszechnianie pozytywnego wizerunku rodzin zastępczych.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Prace należy dostarczyć do dnia 30.05.2018r. do Zespołu Pieczy Zastępczej pok. 1.10.

Format pracy A4, technika dowolna.